Ogłoszenia 11.08.2019 r.

salwatorianie 10 sierpnia 2019

11 sierpnia 2019 r.

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.
  • w środę św. Maksymiliana Kolbego
  • w czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  • w sobotę św. Jacka
  1. We wtorek zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim: po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.00 różaniec, po nim procesja i Apel Jasnogórski. Nie będzie adoracji przed Mszą św.
  2. W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia we Mszy św. Msze w naszym kościele, jak w każdą niedzielę. W czasie wszystkich Mszy będziemy święcili zioła i kwiaty.
  3. W przyszłą niedzielę Siostry Służebniczki zapraszają o godz. 15.00 do swojego w domu przy ul. Sienkiewicza na spotkanie Rodziny bł. Edmunda.
  4. W związku z pracami trwającymi w naszym kościele, w tym tygodniu nabożeństwa i adoracja będą odbywały się od poniedziałku wieczorem do środy wieczorem w kaplicy domu zakonnego. W pozostałe dni nabożeństwa będą odprawiane w kościele.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
  7. Do wieczności przeszli: Maciej Jachna z ul. Harcerskiej. Wieczny odpoczynek…