Strona główna

Ogłoszenia 12.03.2023 r.

salwatorianie 11 marca 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

12 marca 2023 r.

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Ofiary składane w poprzednią niedzielę do skarbon na działalność misyjną Kościoła wyniosły 3065 zł. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.
  2. O godz. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania: rok I grupa A w poniedziałek o godz. 19.00, grupa B we wtorek o 19.00.
  4. W środę zapraszamy na spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św.: o godz. 18.00 Msza św., po niej katecheza dla dzieci i spotkanie formacyjne dla rodziców.
  5. W przyszłą niedzielę swoje imieniny będzie obchodził ks. Józef. Jednak ze względu na wyjazd Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona w czwartek o godz. 18.00. W tym dniu Nowenna do bł. Franciszka będzie odprawiona przed Mszą wieczorną.
  6. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dorosłych o godz. 8.00 i 17.15, dla dzieci o 16.30.
  7. W sobotę 18 marca serdecznie zapraszamy na kolejny Wieczór uwielbienia. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00; po jej zakończeniu ciąg dalszy modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. dlaczego papież Franciszek jest inny niż jego poprzednicy. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  9. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
  10. Do wieczności przeszli: Helena Górska z ul. Orzeszkowej, Andrzej Cieślowski z ul. Harcerskiej. Wieczny odpoczynek…