Strona główna

Ogłoszenia 12.05.2019 r.

salwatorianie 19 maja 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

12 maja 2019 r.

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Obecną niedzielą rozpoczynamy kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
 2. W naszej parafii witamy ks. Marcina Dębkowskiego i wolontariuszy z Salwatoriańskiego Wolontariatu Misyjnego Salwator i dziękujemy za słowo Boże i świadectwo. Przy tej okazji możemy wesprzeć materialnie misje i wolontariat. Po Mszy o godz. 11.00 wolontariusze zapraszają dzieci do udziału we wspólnej zabawie
 3. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Po Mszy spotkanie formacyjne.
 4. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • we wtorek św. Macieja, Apostoła
 • w czwartek św. Andrzeja Bobolę
 1. W poniedziałek zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim: o godz. 18.00 Msza św., po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 19.30 różaniec, po nim procesja wokół kościoła i Apel Jasnogórski.
 2. W sobotę o godz. 12.00 będziemy przeżywali uroczystość Pierwszej Komunii św. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i rodziców o owocne przeżycie Eucharystii.
 3. Dzieci z klas IV będą obchodziły rocznicę Pierwszej Komunii św. w niedzielę 26 maja podczas Mszy św. o godz. 12.30.
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. o tajemnicach fatimskich: czy wszystkie zawarte w nich zapowiedzi się spełniły. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki „Ziarna”.
 5. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia składamy życzenia wielu łask Bożych.
 6. Do wieczności przeszedł Józef Kluz z Warszawy. Wieczny odpoczynek…