Strona główna

Ogłoszenia 12.07.2020 r.

salwatorianie 11 lipca 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

12 lipca 2020 r.

15 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy, jak również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
  2. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
  • w poniedziałek św. Andrzeja Świerada i Benedykta
  • w środę św. Bonawenturę
  • w czwartek Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel
  1. W poniedziałek zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim: po Mszy wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu; o godz. 19.00 różaniec, po nim procesja z figurą Matki Bożej i Apel Jasnogórski.
  2. Informujemy, że „Piastowski Klub Krwiodawców” organizuje wakacyjną akcję krwiodawstwa, która odbędzie się 18 lipca w godzinach od 9.00 do 12.30. Ambulans będzie oczekiwał na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Al. Tysiąclecia. Krew może oddać każdy w wieku od 18 do 65 lat. Należy mieć ze sobą dowód tożsamości z numerem PESEL oraz należy być po lekkim posiłku.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in.: czy miłość narzeczonych jest konieczna do zawarcia małżeństwa?
  4. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.