Ogłoszenia 12.08.2018 r.

salwatorianie 11 sierpnia 2018

12 sierpnia 2018 r.

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.
  • we wtorek św. Maksymiliana Kolbego
  • w środę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  • w piątek św. Jacka
  1. Zapraszamy jutro 13 sierpnia do udziału w nabożeństwie fatimskim: po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.00 różaniec, po nim procesja i Apel Jasnogórski. Nie będzie adoracji przed Mszą św.
  2. W poniedziałek po nabożeństwie fatimskim, ok. godz. 19.45, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci z DSM i ministrantów, wyjeżdżających na wakacje z Bogiem.
  3. W środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia we Mszy św. Msze w naszym kościele, jak w każdą niedzielę. W czasie wszystkich Mszy będziemy święcili zioła i kwiaty. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.
  4. Przypominamy, że okazja do spowiedzi św. w naszym kościele przed każdą Mszą św.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in.: w co wierzy Kościół w sprawie śmierci Maryi i na czym polegało wniebowzięcie?
  6. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
  7. Do wieczności przeszli: Stanisława Michalczuk z ul. Harcerskiej, Lucyna Misiak z Al. Tysiąclecia, Zbigniew Koberski z ul. Podstawowej. Wieczny odpoczynek…