Ogłoszenia 13.08.2017 r.

salwatorianie 12 sierpnia 2017

13 sierpnia 2017 r.

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.
  2. Zapraszamy dzisiaj do udziału w nabożeństwie fatimskim: po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.30 różaniec, po nim procesja i Apel Jasnogórski.
  • w poniedziałek św. Maksymiliana Kolbego
  • we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  • w czwartek św. Jacka
  1. We wtorek w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia w Eucharystii. Msze św. w naszym kościele, jak w każdą niedzielę. W czasie wszystkich Mszy będziemy święcili zioła i kwiaty.
  2. Przypominamy, że okazja do spowiedzi św. w naszym kościele przed każdą Mszą św.
  3. W miesiącu lipcu jako parafia zakończyliśmy udział w akcji Rodzina rodzinie, przekazując poprzez Caritas rodzinom w Aleppo kwotę 24 tys. zł. Gdyby ktoś chciał przez kolejne 6 miesięcy wziąć udział w akcji Rodzina rodzinie i wpłacać jakąś kwotę, proszony jest o zgłoszenie się do 27 sierpnia w zakrystii lub kancelarii. List z podziękowaniem i opisem sytuacji rodzin znajduje się w gablocie.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. o św. Edycie Stein. Po Mszy dzieci mogą w zakrystii odebrać obrazki.
  5. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
  6. Do wieczności przeszedł Albert Majewski z ul. Tuwima. Wieczny odpoczynek…