Strona główna

Ogłoszenia 13.08.2017 r.

salwatorianie 12 sierpnia 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13 sierpnia 2017 r.

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.
 2. Zapraszamy dzisiaj do udziału w nabożeństwie fatimskim: po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.30 różaniec, po nim procesja i Apel Jasnogórski.
 3. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • w poniedziałek św. Maksymiliana Kolbego
 • we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
 • w czwartek św. Jacka
 1. We wtorek w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia w Eucharystii. Msze św. w naszym kościele, jak w każdą niedzielę. W czasie wszystkich Mszy będziemy święcili zioła i kwiaty.
 2. Przypominamy, że okazja do spowiedzi św. w naszym kościele przed każdą Mszą św.
 3. W miesiącu lipcu jako parafia zakończyliśmy udział w akcji Rodzina rodzinie, przekazując poprzez Caritas rodzinom w Aleppo kwotę 24 tys. zł. Gdyby ktoś chciał przez kolejne 6 miesięcy wziąć udział w akcji Rodzina rodzinie i wpłacać jakąś kwotę, proszony jest o zgłoszenie się do 27 sierpnia w zakrystii lub kancelarii. List z podziękowaniem i opisem sytuacji rodzin znajduje się w gablocie.
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. o św. Edycie Stein. Po Mszy dzieci mogą w zakrystii odebrać obrazki.
 5. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
 6. Do wieczności przeszedł Albert Majewski z ul. Tuwima. Wieczny odpoczynek…