Ogłoszenia 13.10.2019 r.

salwatorianie 12 października 2019

13 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.
  2. Zapraszamy dzisiaj na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie: po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.30 różaniec, po nim procesja i Apel Jasnogórski. Nie będzie dzisiaj różańca o godz. 17.30.
  • we wtorek św. Teresę z Avila
  • w środę św. Jadwigę Śląską
  • w czwartek św. Ignacego Antiocheńskiego
  • w piątek św. Łukasza Ewangelistę
  • w sobotę bł. ks. Jerzego Popiełuszkę
  1. Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspólne nabożeństwa różańcowe w kościele od poniedziałku do niedzieli o godz. 17.30.
  2. Od przyszłej niedzieli będziemy przeżywali „Tydzień Misyjny”, a w naszej parafii będziemy gościć kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Salwatorianów. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na seminarium i działalność misyjną.
  3. Młodzież z klas ósmych przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy za tydzień o godz. 18.00 na Mszę św.; po Mszy spotkanie formacyjne.
  4. W przyszłym miesiącu szczególną modlitwą otoczymy naszych zmarłych. Każdego dnia będziemy odprawiali Mszę św. i odmawiali różaniec w intencji poleconych w wypominkach. Kartki wypominkowe można zabierać ze stolika z prasą i czytelnie wypełnione składać w zakrystii lub skarbonach z tyłu kościoła.
  5. W listopadzie, w cztery kolejne soboty, w naszej parafii będą prowadzone katechezy przedmałżeńskie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej parafii.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. o mozaikach jezuity Marko Rupnika, które można spotkać także w Polsce. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki „Ziarna”.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
  8. Do wieczności przeszli: Aniela Więch z ul. Sienkiewicza, Irena Stefańska z ul. Słowackiego. Wieczny odpoczynek…