Strona główna

Ogłoszenia 14.07.2019 r.

salwatorianie 13 lipca 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

14 lipca 2019 r.

15 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 chcemy podziękować za posługę w naszej parafii s. Dobrawie, s. Paulinie i s. Dolorosie, które zostały skierowane do innych wspólnot i z końcem sierpnia opuszczą naszą parafię.
  2. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy. Jednocześnie przypominamy, że w gablocie znajduje się poglądowy projekt wystroju prezbiterium naszego kościoła. Jego realizacja powinna rozpocząć się na przełomie lipca i sierpnia.
  3. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
  • w poniedziałek św. Bonawenturę
  • we wtorek Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel
  1. We wtorek przed Mszą wieczorną nowenna do św. Michała Archanioła; w środę po Mszy wieczornej do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących, w przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie miało miejsce poświęcenie pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoliku z prasą znajduje się m. in. kalendarz misyjny na 2020 rok w cenie 8 zł.
  4. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
  5. Do wieczności przeszła Julia Samoraj z ul. Harcerskiej. Wieczny odpoczynek…