Ogłoszenia 16.07.2017 r.

salwatorianie 15 lipca 2017

16 lipca 2017 r.

1. Witamy w naszej parafii Ks. Jacka Krzemienia ze wspólnoty „Chleb Życia”, który głosi homilie i prowadził zbiórkę do puszek na wsparcie dla ubogich.
  2. Ofiary składane na tacę w poprzednią niedzielę na cele inwestycyjne w naszej parafii wyniosły 6850 zł. Serdecznie za nie dziękujemy.
  • w czwartek bł. Czesława
  • w sobotę św. Marię Magdalenę
  1. We wtorek przed Mszą wieczorną nowenna do św. Michała Archanioła; w środę po Mszy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W środę o 18.00 Msza św. w intencji wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Po Mszy wspólnota zaprasza na modlitwę uwielbienia.
  3. W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących, w przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie miało miejsce poświęcenie pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji do puszek będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  4. Informujemy, że w tym tygodniu na kilka dni zostaną zdemontowane klęczniki od ławek w naszym kościele w celu ich odnowienia.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. o słowach prezydenta Stanów Zjednoczonych „My chcemy Boga”. Po Mszy dzieci mogą odebrać obrazki.
  6. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
  7. Do wieczności przeszli: Stefan Chojnacki z ul. Gęsickiego, Janina Wójcicka z ul. Wincentego Pola. Wieczny odpoczynek…