Ogłoszenia 18.08.2019 r.

salwatorianie 18 sierpnia 2019

18 sierpnia 2019 r.

1. Ofiary składane w poprzednią niedzielę na cele inwestycyjne w naszej parafii wyniosły 6522 zł. Serdecznie za nie dziękujemy.
  2. Siostry Służebniczki zapraszają dzisiaj o godz. 15.00 do swojego w domu przy ul. Sienkiewicza na spotkanie Rodziny bł. Edmunda.
  • we wtorek św. Bernarda
  • w środę św. Piusa X
  • w czwartek Najświętszą Maryję Pannę Królową
  • w sobotę św. Bartłomieja, Apostoła
  1. W piątek po Mszy wieczornej w kaplicy domu zakonnego katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych przed niedzielnymi chrztami.
  2. W naszym kościele trwają prace związane z wykonaniem wystroju prezbiterium. W związku z tym nabożeństwa, adoracja i spowiedź od poniedziałku wieczorem do soboty rano odbywają się w kaplicy domu zakonnego.
  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. dodatek historyczny poświęcony pierwszemu powstaniu śląskiemu.
  4. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
  5. Do wieczności przeszedł Andrzej Pokrop z ul. Harcerskiej. Wieczny odpoczynek…