Strona główna

Ogłoszenia 19.05.2019 r.

salwatorianie 18 maja 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

19 maja 2019 r.

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Ofiary składane w poprzednią niedzielę na cele inwestycyjne w naszej parafii wyniosły 7557 zł. Serdecznie za nie dziękujemy.
  2. Wczoraj odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Dzieciom i ich Rodzicom życzymy wielu łask Bożych i radości z pełnego uczestnictwa we Mszy św. Dla dzieci komunijnych rozpoczął się Biały Tydzień.
  3. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
  • w piątek Najświętszą Maryję Pannę, Wspomożycielkę Wiernych
  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w kościele o godz. 17.30, na Placu Słonecznym o 20.00.
  2. W piątek po Mszy wieczornej katecheza dla rodziców i chrzestnych przed niedzielnymi chrztami, które wyjątkowo będą udzielane podczas Mszy św. o godz. 11.00.
  3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 dzieci z klas IV będą obchodziły rocznicę Pierwszej Komunii św. Próba przed uroczystością rocznicy w środę o godz. 19.00. Okazja do spowiedzi dla dzieci i rodziców od poniedziałku do czwartku od 17.30 do 18.00.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. jakimi kryteriami kierować się wybierając posłów do Parlamentu Europejskiego. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki „Ziarna”.
  5. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
  6. Do wieczności przeszli: Natalia Wolszczak z ul. Reymonta, Wojciech Żurek z ul. Dygasińskiego, Sławomir Olejnik z ul. Reja. Wieczny odpoczynek…