Strona główna

Ogłoszenia 19.07.2020 r.

salwatorianie 18 lipca 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

19 lipca 2020 r.

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Ofiary składane w poprzednią niedzielę na tacę na cele inwestycyjne w naszej parafii wyniosły 8680 zł. Dziękujemy za nie, jak również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
 2. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • w środę św. Marię Magdalenę
 • w czwartek św. Brygidę, Patronkę Europy
 • w piątek św. Kingę
 • w sobotę św. Jakuba, Apostoła
 1. W piątek po Mszy wieczornej katecheza dla rodziców i chrzestnych przed niedzielnymi chrztami.
 2. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, za tydzień po Mszach św., będziemy błogosławili pojazdy oraz modlili się za kierowców i wszystkich podróżujących. Ofiary, które będzie można złożyć przy tej okazji, będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
 3. Przypominamy o obowiązku zakładanie maseczek w kościele, a kiedy to niemożliwe, o zachowaniu stosownej odległości od innych osób.
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. o tym, co łączy Polaków. Na stoliku z prasą nowy nr Misyjnych Dróg.
 5. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
 6. Do wieczności przeszli: Maria Kapuścińska – Skoczylas z ul. Fredry, Waldemar Kobrzyński z Al. Tysiąclecia. Wieczny odpoczynek…