Ogłoszenia 2.06.2019 r.

2 czerwca 2019 r.

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Ofiarami składanymi do skarbon z tyłu kościoła wspieramy prace wykończeniowe w Świątyni Opatrzności Bożej.
  2. Zapraszamy dzisiaj w godz. od 10.30 do 12.00 do skorzystania z biblioteki parafialnej.
  3. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W tygodniu w liturgii czcić będziemy:
  • w poniedziałek św. Karola Lwangę i Towarzyszy
  • w środę św. Bonifacego
  • w sobotę św. Jadwigę, Królową
  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w kościele o godz. 17.30, na Placu Słonecznym o 20.00.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąc
  3. W czwartek pamiętajmy o modlitwie za kapłanów i o nowe powołania; o00 Msza św. o beatyfikację o. Franciszka Jordana Założyciela Salwatorianów. Po Mszy Salwatorianie świeccy zapraszają na spotkanie.
  4. W piątek spowiedź przed każdą Mszą św.; po południu od godz. 17.00. Zapraszamy szczególnie dzieci komunijne, aby rozpoczęły praktykę spowiedzi i Komunii z okazji pierwszych piątków miesiąca.
  5. Młodzież męską z naszej parafii oraz ministrantów i lektorów zapraszamy w sobotę o godz. 10.00 na spotkanie w ramach dni skupienia prowadzonych przez duszpasterzy Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań. Spotkanie będzie dobrą okazją do zastanowienia się nad konkretnymi propozycjami osiągnięcia sukcesu i szczęścia w życiu młodego człowieka. Szczegóły można znaleźć na stornie sop.sds.pl
  6. W przyszłą niedzielę Mszę św. o godz. 12.30 będzie celebrował jako Mszę prymicyjną nasz parafianin Ks. Grzegorz Pacan obrządku greko-katolickiego. Ks. Grzegorz przed miesiącem otrzymał święcenia kapłańskie, a teraz pragnie podzielić się z nami radością z kapłaństwa i udzielić prymicyjnego błogosławieństwa.
  7. Siostry Służebniczki zapraszają w przyszłą niedzielę o godz. 15.30 na spotkanie Rodziny bł. Edmunda w domu sióstr przy ul. Sienkiewicza 66.
  8. Kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy spotkanie formacyjne.
  9. Ofiary składane za tydzień będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. artykuły poświęcone historycznej, pierwszej pielgrzymce Jana Pawła II do Ojczyzny. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  11. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.