Ogłoszenia 2.08.2020 r.

salwatorianie 31 lipca 2020

2 sierpnia 2020 r.

1. Ofiary składane przy okazji błogosławienia pojazdów na środki transportu dla misjonarzy wyniosły 3360 zł. Serdecznie za nie dziękujemy.
  2. Zapraszamy dzisiaj na adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00.
  • we wtorek św. Jana Marię Vianneya
  • w czwartek Święto Przemienienia Pańskiego
  • w sobotę św. Dominika
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
  2. W czwartek pamiętajmy o modlitwie za kapłanów. O godz. 18.00 Msza św. o beatyfikację o. Franciszka Jordana Założyciela Salwatorianów. Po Mszy spotkanie, na które zapraszająSalwatorianie Świeccy.
  3. W piątek spowiedź przed ranną Mszą św.; po południu od godz. 17.00.
  4. Ofiary składane w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. czy istnieją rozwody kościele czy nie istnieją?
  6. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
  7. Do wieczności przeszedł Włodzimierz Bugajczyk z ul. Godebskiego. Wieczny odpoczynek….