Ogłoszenia 20.08.2017 r.

salwatorianie 19 sierpnia 2017

20 sierpnia 2017 r.

1. Ofiary składane w poprzednią niedzielę na cele inwestycyjne w naszej parafii wyniosły 7030 zł. Serdecznie za nie dziękujemy.
  • w poniedziałek św. Piusa X
  • we wtorek Najświętszą Maryję Pannę Królową
  • w czwartek św. Bartłomieja, Apostoła
  • w sobotę Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską
  1. W miesiącu lipcu jako parafia zakończyliśmy udział w akcji Rodzina rodzinie, przekazując poprzez Caritas rodzinom w Aleppo kwotę 24 tys. zł. Gdyby ktoś chciał przez kolejne 6 miesięcy wziąć udział w akcji Rodzina rodzinie i wpłacać jakąś kwotę, proszony jest o zgłoszenie się do 27 sierpnia w zakrystii lub kancelarii.
  2. Zapraszamy młodzież, a także rodziców z dziećmi, do udziału w spływie kajakowym na zakończenie wakacji. Planujemy dwudniowy spływ 29 i 30 sierpnia rzeką Wkrą. Zainteresowanych prosimy o kontakt w zakrystii.
  3. 7 października rozpoczną się w naszej parafii katechezy przedmałżeńskie. Spotkania będą odbywały się w 4 kolejne soboty. Więcej informacji znajduje się na stronie parafii.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in.: o niewidzialnej armii, która ratuje dzieci poczęte. Po Mszy dzieci mogą w zakrystii otrzymać obrazki.
  5. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.