Ogłoszenia 21.06.2020 r.

salwatorianie 20 czerwca 2020

21 czerwca 2020 r.

1. Ofiary składane w poprzednią niedzielę na cele inwestycyjne w naszej parafii wyniosły 7045 zł. Serdecznie za nie dziękujemy.
  • w środę Narodzenie św. Jana Chrzciciela
  1. Nabożeństwa czerwcowe: w kościele codziennie o 17.30; na Placu Słonecznym o 20.00.
  2. W poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk Ks. Kardynała Kazimierza Nycza. W tym dniu, wyjątkowo, nie będzie w kościele nabożeństwa czerwcowego.
  3. Dzieci, młodzież, rodziców i wychowawców zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za kończący się rok nauki. Msza św. na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona w piątek o godz. 8.00.
  4. W piątek po Mszy wieczornej katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych. Chrzty w miesiącach wakacyjnych będą odbywały się 12 i 26 lipca oraz 15 i 30 sierpnia.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. o praktyce nabożeństw pierwszopiątkowych. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  6. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
  7. Do wieczności przeszła Marianna Trębska z ul. Reja. Wieczny odpoczynek…