Strona główna

Ogłoszenia 21.07.2019 r.

salwatorianie 20 lipca 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 lipca 2019 r.

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Ofiary składane w poprzednią niedzielę na tacę na cele inwestycyjne w naszej parafii wyniosły 8015 zł. Dziękujemy za nie, jak również za ofiary wpłacane na konto parafialne.
 2. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, dzisiaj po Mszach św., poświęcamy pojazdy. Modlimy się także za kierowców i wszystkich podróżujących. Ofiary, które można złożyć przy tej okazji, są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Prosimy, aby osoby, które chcą, aby poświęcić ich pojazd, czekały przy nim po Mszy na księdza.
 3. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • w poniedziałek św. Marię Magdalenę
 • we wtorek św. Brygidę, Patronkę Europy
 • w środę św. Kingę
 • w czwartek św. Jakuba, Apostoła
 • w piątek św. Joachima i Annę, Rodziców Najświętszej Maryi Panny
 1. W piątek po Mszy wieczornej katecheza dla rodziców i chrzestnych przed niedzielnymi chrztami.
 2. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej będzie można zapisać się na pielgrzymkę pieszą do Częstochowy w salwatoriańskiej grupie ZIELONEJ. Pielgrzymka potrwa od 5 do 14 sierpnia. Można będzie także składać swoje intencje, które będą otoczone modlitwą pielgrzymów. Ks. Przewodnik prosi również o wsparcie finansowe naszej salwatoriańskiej grupy.
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. jak walczyć z rozproszeniami podczas modlitwy?
 4. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.