Ogłoszenia 22.01.2023 r.

salwatorianie 21 stycznia 2023

23 stycznia 2022 r.

1. Przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego, która ma nas zachęcić do codziennego spotykania się z Bogiem w Piśmie świętym.
  • we wtorek św. Franciszka Salezego
  • w środę Nawrócenia św. Pawła Apostoła
  • w czwartek św. Tymoteusza i Tytusa
  • w sobotę św. Tomasza z Akwinu
  1. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do salki na spotkanie Kręgu biblijnego.
  2. Katecheza chrzcielna dla chrzestnych i rodziców odbędzie się w piątek po Mszy wieczornej w kaplicy domu zakonnego.
  3. Osoby zainteresowane pielgrzymką do Gruzji w terminie 19-26 kwietnia zapraszamy na spotkanie w sobotę po Mszy św. wieczornej w kaplicy domu zakonnego.
  4. W sobotę zapraszam na wieczór uwielbienia: o godz. 18.00 Msza św., po nim modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.
  5. W tym tygodniu, zgodnie z otrzymanymi zaproszeniami, kolęda odbędzie się:
23.01 Poniedz. od 16.30 Al. Tysiąclecia: nr 2 I ksiądz, nr 4, 6 II ksiądz, nr 8, 10 III ksiądz
24.01 Wtorek od 16.30 Al. Tysiąclecia: 12, 14 I ksiądz, nr 16 oraz domy od 18 do końca II ksiądz; Dębowa, Modrzewiowa, Świerkowa III ksiądz; Akacjowa, Wierzbowa IV ksiądz
25.01 Środa od 16.30 Sosnowa: I ksiądz; Klonowa, Chabrowa, Kwiatowa, Lipowa, Różana: II ksiądz; Pl. Słoneczny, Jaśminowa: III ksiądz
26.01 Czwartek od 16.30 Brzozowa I ksiądz; Reja 3, 5, 7 II ksiądz; Reja 9, 11 III ksiądz
27.01 Piątek od 16.30 Reja 13: I ksiądz; Reja 15, 17: II ksiądz; Reja od 19 do końca (nieparzyste) i Grunwaldzka: III ksiądz
28.01 Sobota od 13.00 Reja 8-54 (parzyste) I ksiądz od początku, II od końca; Mickiewicza III ksiądz; Niecała IV ksiądz

Odwiedziny, poza kilkoma wyjątkami, rozpoczynają się od początku ulicy. Przypominamy, że zgodnie z planem kolędy odwiedzimy parafian, którzy wcześniej zgłosili chęć przyjęcia księdza.

1. Od 4 lutego w naszej parafii będą prowadzone katechezy przedmałżeńskie metodą małych grup. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej parafii
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in.: artykuł poświęcony salwatoriańskiej wolontariuszce Helenie Kmieć w kolejną rocznicę jej śmierci. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  3. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia składamy życzenia wielu łask Bożych.