Ogłoszenia 23.07.2017 r.

salwatorianie 22 lipca 2017

23 lipca 2017 r.

1. Jacek Krzemień ze wspólnoty „Chleb Życia” dziękuje za ofiary złożone w poprzednią niedzielę dla ubogich w wysokości 6780 zł.
  2. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, dzisiaj po Mszach św., jest możliwość poświęcenia pojazdów. Modlimy się także za kierowców i wszystkich podróżujących. Ofiary, które można złożyć przy tej okazji, są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Prosimy, aby osoby, które chcą, aby poświęcić ich pojazd, czekały przy nim na księdza.
  • w poniedziałek św. Kingę
  • we wtorek św. Jakuba, Apostoła
  • w środę św. Joachima i Annę, Rodziców Najświętszej Maryi Panny
  • w sobotę św. Martę
  1. W piątek po Mszy wieczornej katecheza dla rodziców i chrzestnych przed niedzielnymi chrztami.
  2. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej będzie można zapisać się na pielgrzymkę pieszą do Częstochowy w salwatoriańskiej grupie ZIELONEJ. Pielgrzymka potrwa od 5 do 14 sierpnia. Można będzie także składać swoje intencje, które będą otoczone modlitwą pielgrzymów. Ks. Przewodnik prosi również o wsparcie finansowe naszej salwatoriańskiej grupy.
  3. Remont klęczników, który zapowiadaliśmy, został przełożony na obecny tydzień.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. o tym, jakie warunki muszą spełniać chleb i wino używane do sprawowania Eucharystii. Po Mszy dzieci mogą odebrać obrazki.
  5. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
  6. Do wieczności przeszli: Mariusz Jurczewski z ul. Wyspiańskiego, Anastazja Wrzosek z ul. Reja, Anna Murawska z ul. Kasprowicza. Wieczny odpoczynek…