Ogłoszenia 24.04.2022 r.

salwatorianie 23 kwietnia 2022

24 kwietnia 2022 r.

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiejsza niedziela jest poświęcona tajemnicy Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia.
  2. Ofiary składane w poprzednią niedzielę do skarbon na Katolicki Uniwersytet Lubelski wyniosły 2000 zł. Serdecznie za nie dziękujemy.
  • w poniedziałek św. Marka, Ewangelistę
  • we wtorek św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, patrona Polski
  • w piątek św. Katarzynę Sieneńską
  1. Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza w poniedziałek na Mszę św. wieczorną w kościele o godz. 18.00. Po Mszy uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  2. Spotkanie kręgu biblijnego odbędzie się w salce w środę po Mszy św. wieczornej.
  3. Zapraszamy na spotkanie związane z bierzmowaniem: kandydatów drugiego roku przygotowań wraz z rodzicami w środę 27.04, a kandydatów pierwszego roku przygotowań w piątek 29.04. Spotkania odbędą się o godz. 19:00.
  4. Od przyszłej niedzieli zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe: w kościele o godz. 17.30, na Placu Słonecznym o 19.30.
  5. Uroczystość Pierwszej Komunii św. odbędzie się 21 maja o godz. 10.00 dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 i o godz. 12.30 dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1. Uroczystość rocznicy Pierwszej Komunii odbędzie się 28 maja o godz. 11.00. Wcześniej zostaną przekazane informacje na temat spowiedzi świętej i prób.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. ulotka z tekstem Koronki do Miłosierdzia Bożego po polsku, ukraińsku i po rosyjsku. Po Mszy dzieci mogą w zakrystii otrzymać obrazki Ziarna.
  7. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
  8. Do wieczności przeszedł Waldemar Wiśniewski z ul. Konopnickiej. Wieczny odpoczynek…