Strona główna

Ogłoszenia 25.06.2023

salwatorianie 23 czerwca 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

25 czerwca 2023 r.

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj do skarbon z tyłu kościoła można złożyć ofiarę zwaną Daniną Św. Piotra. Jest ona przeznaczona na działalność dobroczynną papieża Franciszka.
 2. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • w środę św. Ireneusza
 • w czwartek św. Apostołów Piotra i Pawła
 1. Nabożeństwa czerwcowe do piątku: w kościele o 17.30, na Placu Słonecznym o 19.30.
 2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca: o godz. 17.30 różaniec, po nim Msza w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 3. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w lipcu i sierpniu będą odbywały się tylko na indywidualną prośbę.
 4. W przyszłą niedzielę od godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
 5. W okresie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu: w poniedziałek, środę i piątek od 16.00 do 17.30.
 6. Piastowski Klub Krwiodawców zaprasza do udziału w akcji krwiodawstwa. Ambulans będzie oczekiwał w sobotę 1 lipca na parkingu Liceum Ogólnokształcącego w godz. od 9.00 do 12.30. Krew może oddać każdy w wieku od 18 do 65 lat. Należy posiadać przy sobie dokument z numerem PESEL oraz być po lekkim posiłku.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. refleksje o Bogu Ojcu. Wzakrystii dzieci mogą otrzymać ostatnie przed wakacjami obrazki Ziarna.
 8. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
 9. Do wieczności przeszli: Wacław Strąkiewicz z ul. Reja, Stanisława Popłońska z ul. Reja, Aleksandra Tylko z ul. Popiełuszki, Łukasz Kubicki z ul. Jaśminowej. Wieczny odpoczynek…