Ogłoszenia 25.08.2019 r.

salwatorianie 23 sierpnia 2019

25 sierpnia 2019 r.

1. Witamy w naszej parafii Siostry Służebniczki: S. Katarzynę, która będzie pełniła funkcję przełożonej sióstr wspólnoty piastowskiej i katechetki oraz s. Annę, która będzie organistką w naszym kościele. Życzymy siostrom Bożego błogosławieństwa i radości w pełnionych posługach.
  • w poniedziałek Uroczystość Najświętszej Mari Panny Częstochowskiej
  • we wtorek św. Monikę
  • w środę św. Augustyna
  • w czwartek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
  1. Jeszcze przez dwa tygodnie będą trwały prace przygotowawcze w naszym kościele związane z wykonaniem wystroju prezbiterium. W związku z tym nabożeństwa, adoracja i spowiedź od poniedziałku wieczorem do soboty rano odbywają się w kaplicy domu zakonnego.
  2. W przyszłą niedzielę od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. 2 września rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie zostanie odprawiona za tydzień w poniedziałek o godz. 8.00. Okazja do spowiedzi w niedzielę przed każdą Mszą św.
  4. W niedzielę 8 września na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy matki w stanie błogosławionym. Podczas Mszy zostanie im udzielone „Błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa”.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  6. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.