Strona główna

Ogłoszenia 25 luty 2024

salwatorianie 25 lutego 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
25 lutego 2024 r.
2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. O godz. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
2. Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza w poniedziałek na 18.00 na Mszę Św., po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
3. Zapraszamy na spotkanie Kręgu biblijnego w środę w salce po Mszy wieczornej.
4. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dorosłych o godz. 8.00 i 17.15, dla dzieci o 16.30.
5. Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od 7.00 do 8.00 oraz po południu dla dzieci od 16.00, dla starszych od 17.00. Po nabożeństwie drogi krzyżowej odprawianym o godz. 16.30 możliwość przyjęcia Komunii św.
6. W sobotę o 17.15 różaniec o dary Ducha Św. na czas Misji Świętych, po nim przywitanie Misjonarza w progach kościoła i rozpoczęcie Misji Św. Mszą Św. w intencji Żywego różańca z nauką misyjną i zmiana tajemnic. Szczegółowy program Misji Świętych w gablocie na stronie internetowej parafii i na stoliku z gazetami.
7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godziny 9.00.
8. Dzisiaj ofiarami składanymi do skarbon wspieramy Misje Kościoła. Za tydzień jest pierwsza niedziela miesiąca, ale wyjątkowo taca bedzie przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii, gdyż 10 marca w drugą niedzielę miesiąca, taca z racji zakończenia Misji Św. będzie przeznaczona na apostolaty prowadzone przez księdza Misjonarza. Nasz Misjonarz ks. Sławomir Noga SDS jest Przełożonym Domu Zakonnego i Dyrektorem Domu Seniora Salwator Park w Mikołowie.
9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. o roli, jaką bracia zakonni odgrywają we wspólnocie Kościoła. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
10. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.