Ogłoszenia 26.05.2019 r.

salwatorianie 25 maja 2019

26 maja 2019 r.

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.30 dzieci z klas IV będą przeżywały rocznicę Pierwszej Komunii św.
  • w środę św. Urszulę Ledóchowską
  • w piątek Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny
  • w sobotę św. Justyna
  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, a od soboty na czerwcowe: w kościele o godz. 17.30, na Placu Słonecznym o 20.00.
  2. W poniedziałek wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zaprasza o godz. 19.00 na Eucharystię i modlitwę uwielbienia w kaplicy domu zakonnego.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.
  4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00. Ks. Mateusz odwiedzi swoich chorych w osobnym terminie.
  5. W sobotę o 18.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Święto Dziękczynienia, a także modlitwą i ofiarą wspierali budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  7. Za tydzień w naszym kościele o godz. 12.30 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna z okazji 40 rocznicy pierwszej pielgrzymki św. Jana Pawła II do ojczyzny.
  8. Za tydzień od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. w jaki sposób mamy świętych przyczyniały się do świętości swych dzieci? W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  10. Wczoraj w Obornikach Śląskich otrzymało święcenia 2 salwatorianów. Dziękując Bogu za dar powołań, pamiętajmy o modlitwie o nowe powołania.
  11. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia, szczególnie wszystkim mamom, życzymy wielu łask Bożych.
  12. Do wieczności przeszli: Jadwiga Pietrzak z ul. Żeromskiego, Eugeniusz Szczęsny z ul. Sienkiewicza. Wieczny odpoczynek…