Ogłoszenia 26.08.2018 r.

• w poniedziałek św. Monikę
  • we wtorek św. Augustyna
  • w środę Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
  1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17.30 różaniec, po nim Msza św. w intencji Żywego Różańca. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W sobotę 1 września odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  3. W związku z wyjazdem ks. Hieronima do Tanzanii, za tydzień w niedzielę będzie prowadzona zbiórka do puszek na wsparcie jego dawnej misji.
  4. Również w przyszłą niedzielę od 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu; o 17.30 Różaniec Rodzin.
  5. 3 września rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie zostanie odprawiona za tydzień w poniedziałek o godz. 8.00. Okazja do spowiedzi w niedzielę przed każdą Mszą św.
  6. W niedzielę 9 września na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy matki w stanie błogosławionym. Podczas Mszy zostanie im udzielone „Błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa”.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. Wszystkim gościom życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.