Strona główna

Ogłoszenia 27 sierpień 2023

salwatorianie 26 sierpnia 2023
 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

27 sierpnia 2023 r.

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

 

 1. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • W poniedziałek Wspomnienie Św. Augustyna Biskupa i DK.
 • We wtorek Wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

W piątek przypada 84 r. wybuchu II Wojny Światowej, pamiętajmy o ofiarach i poległych w obronie Ojczyzny,

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.  W piątek spowiedź przed ranną Mszą Św. oraz o godz. 16.00 dla dzieci. Po jej zakończeniu możliwość przyjęcia Komunii Św. i dalsza spowiedź.
 2. W sobotę różaniec o 17.30, o 18.00 Msza Św. w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
 3. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, z uwagi na spotkanie katechetyczne dla księży i katechetów, odbędą się nie w pierwszą, lecz w drugą sobotę miesiąca, czyli 9 września.
 4. Za tydzień w niedzielę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 5. Salwatorianie Świeccy zapraszają na otwarte rekolekcje, które odbędą się w Trzebini od 15 – 17 września. Poprowadzi je Ks. Józef Tarnówka SDS, szczegółowe informacje są wywieszone na plakacie w gablocie.
 6. W październiku w naszej parafii będą prowadzone katechezy przedmałżeńskie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej parafii.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
 8. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych i opieki M.B.
 9. Do wieczności odeszli w tym tygodniu z naszej parafii Ś.p. Beata Jaśkiewicz i Ś.p. Marianna Buczyńska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie