Ogłoszenia 28.06.2020 r.

28 czerwca 2020 r.

• w poniedziałek św. Apostołów Piotra i Pawła
  • w piątek św. Tomasza Apostoła
  1. Nabożeństwa czerwcowe do wtorku: w kościele o 17.30; na Placu Słonecznym o 20.00.
  2. Od środy w tygodniu codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  3. W środę po Mszy wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W czwartek pamiętajmy o modlitwie za kapłanów. O godz. 18.00 Msza św. o beatyfikację o. Franciszka Jordana. Po Mszy spotkanie, na które zapraszają Salwatorianie Świeccy.
  6. W piątek spowiedź przed ranną Mszą św.; po południu od godz. 17.00.
  7. W sobotę o 17.30 różaniec, po nim Msza w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
  8. W okresie wakacji kancelaria parafialna jest czynna tylko po południu: w poniedziałek, środę i piątek od 16.00 do 17.30.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. rozpoczynamy cykl wakacyjny „Nie ma jak u Mamy” – reportaże z sanktuariów Maryjnych w Polsce. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  10. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
  11. Do wieczności przeszedł Tadeusz Jary z Al. Tysiąclecia. Wieczny odpoczynek…