Ogłoszenia 29.07.2018 r.

salwatorianie 28 lipca 2018

29 lipca 2018 r.

1. Dzisiaj przed kościołem są prowadzone zapisy do udziału w Warszawskiej Pielgrzymce Akademickiej na Jasną Górę, a także zbierane intencje modlitewne i ofiary na wsparcie Grupy Zielonej.
  • we wtorek św. Ignacego z Loyoli
  • w środę św. Alfonsa Marię Liguoriego
  • w sobotę św. Jana Marię Vianneya
  1. W środę przypada 74 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszej ojczyźnie i ofiarach tamtych wydarzeń.
  2. W czwartek można uzyskać odpust porcjunkuli pod warunkiem nawiedzenia kościoła, odmówienia modlitwy Ojcze nasz i wyznania wiary.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. W czwartek pamiętajmy o modlitwie za kapłanów i o nowe o powołania. O 18.00 Msza św. o beatyfikację o. Franciszka Jordana założyciela Salwatorianów. Po Mszy Salwatorianie Świeccy zapraszają na spotkanie.
  5. W piątek okazja do spowiedzi dla dzieci i dorosłych przed ranną Mszą św. i po południu od 17.30.
  6. W sobotę o godz. 17.30 różaniec, o 18.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
  7. W przyszłą niedzielę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu; o 17.30 Różaniec Rodzin.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. o udziale osób duchownych w Powstaniu Warszawskim.
  9. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.