Strona główna

Ogłoszenia 3.10.2021 r.

salwatorianie 2 października 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 PAŹDZIERNIKA 2021 r.

27 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Witamy Maristellę Sienicką ze Zgromadzenia Uczennic Boskiego Mistrza, których jednym z apostolatów jest posługa na rzecz piękna liturgii. Siostra Maristella jest projektantkę wystroju naszego kościoła i członkiem diecezjalnej komisji ds. sztuki sakralnej. Dziękujemy Siostrze pracę na rzecz naszej świątyni i za słowo na temat teologii przestrzeni sakralnej.
 2. Dziękujemy wszystkim, którzy w poprzednią niedzielę pomogli w zorganizowaniu odpustu ku czci św. Michała Archanioła i festynu parafialnego. Dziękujemy osobom występującym, prowadzącym stoiska, siostrom zakonnym, katechetom oraz tym wszystkim, którzy udzielili wsparcia finansowego i rzeczowego. Osoby, które brały udział przy organizacji festynu, zapraszamy na spotkanie podsumowujące we piątek o godz. 19.00.
 3. Dzisiaj od godz. 17.00 adoracja Najświętszego sakramentu.
 4. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • w poniedziałek św. Franciszka z Asyżu
 • we wtorek św. Faustynę Kowalską
 • w czwartek Najświętszą Maryję Pannę Różańcową
 1. Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspólne nabożeństwa różańcowe w kościele codziennie o godz. 17.30.
 2. Młodzież szkolną która chciałaby pogłębiać swoją wiarę oraz wspólne spędzić czas, zapraszamy na spotkanie organizacyjne  w poniedziałek  o godz. 19. Młodzież, która ukończyła szkołę średnią, pracującą i studiującą zapraszamy na osobne spotkanie w piątek  o godz. 19.00. Spotkania odbędą się w salkach domu zakonnego. Więcej informacji u Ks. Karola.
 3. Zapraszamy do kościoła na spotkanie związane z bierzmowaniem. Dla kandydatów, którzy chcą rozpocząć przygotowania, zwłaszcza uczniów klas ósmych, spotkanie odbędzie się w środę o godzinie 19.00; dla kandydatów, którzy trwają w drugim roku przygotowań, spotkanie odbędzie się w czwartek o godz. 19:00.
 4. W czwartek o 18.00 Msza św. o świętość życia dla kapłanów i o nowe powołania. Po MszySalwatorianie Świeccy zapraszają na spotkanie poświęcone duchowości salwatoriańskiej.
 5. W piątek o 7.30 Msza św. w intencji dobrodziejów naszego kościoła.
 6. Ofiary składane za tydzień na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Ofiarami składanymi do skarbon będziemy wspierać młodzież z fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. rozmowao niemieckiej drodze synodalnej. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki „Ziarna”.
 8. Wszystkim solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.