Ogłoszenia 30.07.2017 r.

salwatorianie 29 lipca 2017

30 lipca 2017 r.

1. Dziękujemy za ofiary składane w poprzednią niedzielę w kwocie 2860 zł przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. Dzisiaj przed kościołem są prowadzone zapisy do udziału w Warszawskiej Pielgrzymce Akademickiej na Jasną Górę, a także zbierane intencje modlitewne i ofiary na wsparcie Grupy Zielonej.
  • w poniedziałek św. Ignacego z Loyoli
  • we wtorek św. Alfonsa Marię Liguoriego
  • w piątek św. Jana Marię Vianneya
  • w przyszłą niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego
  1. We wtorek przypada 73 rocznica wybuch Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszej ojczyźnie i ofiarach tamtych wydarzeń. Stowarzyszenie NASZ PIASTÓW oraz Piastowskie Archiwum Miejskie serdecznie zapraszają na obchody 73 rocznicy Powstania Warszawskiego. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablotach.
  2. We wtorek o godz. 18.00 jedna z intencji w ramach Mszy zbiorowej będzie sprawowana za Papieża, Ojczyznę i Rodzinę Radia Maryja.
  3. W środę można uzyskać odpust porcjunkuli pod warunkiem nawiedzenia kościoła, odmówienia modlitwy Ojcze nasz i wyznania wiary.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W czwartek pamiętajmy o modlitwie za kapłanów i o nowe o powołania. O 18.00 Msza św. o beatyfikację o. Franciszka Jordana założyciela Salwatorianów.
  6. W piątek okazja do spowiedzi dla dzieci i dorosłych przed ranną Mszą św. i po południu od 17.30.
  7. W sobotę o godz. 17.30 różaniec, o 18.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic.
  8. W przyszłą niedzielę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu; o 17.30 Różaniec Rodzin.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy dzieci mogą w zakrystii odebrać obrazki.
  10. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
  11. Do wieczności przeszli: Jerzy Michalski z ul. Brandta. Wieczny odpoczynek…