Ogłoszenia 4.08.2019 r.

salwatorianie 3 sierpnia 2019

4 sierpnia 2019 r.

1. Jacek ze wspólnoty Dom chleba, który dzisiaj miał głosić słowo i kwestować dla bezdomnych, przeprasza, ale z powodów zdrowotnych nie mógł do nas przyjechać.
  2. Zapraszamy dzisiaj do odwiedzenia biblioteki parafialnej w godz. od 10.30 do 12.00.
  3. Również dzisiaj od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W naszym kościele rozpoczęły się prace związane z wykonaniem wystroju prezbiterium. Aby umożliwić dłuższy czas pracy, nabożeństwa i adoracja od poniedziałku wieczorem do soboty rano odbywają się w kaplicy domu zakonnego.
  • we wtorek Święto Przemienienia Pańskiego
  • w środę bł. Edmunda Bojanowskiego
  • w czwartek św. Dominika
  • w piątek św. Teresę Benedyktę od Krzyża, Patronkę Europy
  • w sobotę św. Wawrzyńca
  1. W poniedziałek wyrusza Warszawska Pielgrzymka Akademicka na Jasną Górę. Opiekunem naszych parafian będzie ks. Mateusz. Zapraszamy do duchowego pielgrzymowania poprzez codzienne nawiedzenie kościoła, Eucharystię i modlitwę. W zakrystii można jeszcze składać intencje, w których pielgrzymi będą się modlić.
  2. W piątek o 7.30 Msza św. w intencji dobrodziejów naszej parafii.
  3. Ofiary składane w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. dlaczego współczesna młodzież tak dobrze rozumie ideały powstańców?
  5. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
  6. Do wieczności przeszli: Jan Pietruczuk z ul. Reja, Zdzisław Faszczewski z ul. Słońskiego. Wieczny odpoczynek….