Ogłoszenia 4.11.2018 r.

salwatorianie 3 listopada 2018

4 LISTOPADA 2018 r.

1. Ofiary składane w poprzednią niedzielę na pomoc prześladowanym chrześcijanom wyniosły 811 zł. Serdecznie za nie dziękujemy.
  • w piątek rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • w sobotę św. Leona Wielkiego
  1. Zapraszamy dzisiaj do odwiedzenia biblioteki parafialnej w godz. od 10.30 do 12.00.
  2. Dzisiaj od godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
  3. Modlitwa różańcowa za zmarłych z kartek wypominkowych codziennie o godz. 17.3 W kolejne dni będziemy modlić się za zmarłych poleconych przez mieszkańców ulic:
  • dzisiaj – niedziela z ul. Brandta, Broniewskiego, Brzozowej, Chabrowej
  • poniedziałek z ul. Daniłowskiego, Dębowej, Dworcowej
  • wtorek z ul. Dygasińskiego, Fałata
  • środa z ul. Fredry, Godebskiego, Gęsickiego, Grunwaldzkiej
  • czwartek i piątek z ul. Harcerskiej
  • sobota z ul. Jaśminowej, Kasprowicza, 11 Listopada
  • niedziela z ul. Konopnickiej, Klonowej, Kwiatowej
  1. W piątek o godz. 7.30 Msza św. w intencji dobrodziejów naszego kościoła.
  2. Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy w piątek o godz. 18.00 na Mszę św. z poświęceniem modlitewników. Po Mszy spotkanie dla rodziców i dzieci.
  3. W niedzielę przypada 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie i poległych za nią. Zachęcamy do wywieszenia flag narodowych. Jedna z intencji Mszy o godz. 12.30 będzie odprawiana za Ojczyznę.
  4. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę o godz. 18.00. Po Mszy spotkanie formacyjne.
  5. W sobotę 17 listopada w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie o godz. 15.00 będzie sprawowana Msza św. dziękczynna za beatyfikację Edmunda Bojanowskiego. Siostry Służebniczki organizują wyjazd autokarem o godz. 13.45; powrót ok. 17.00. Koszt 10 zł. Zapisy w zakrystii.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. o zakończonym synodzie na temat młodzieży. Po Mszy dzieci mogą w zakrystii otrzymać obrazki „Ziarna”.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.