Strona główna

Ogłoszenia 4 luty 2024

salwatorianie 3 lutego 2024

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

4 lutego 2024 r.

5 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

 1. Dzisiaj od godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
 2. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • w poniedziałek Św. Agatę
 • we wtorek Św. Pawła Miki i Towarzyszy
 • w sobotę Św. Scholastykę
 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania rok 1 i 2 odbędzie się we wtorek o 19.00 w kościele.
 2. Wszystkie dzieci zapraszamy na bal karnawałowy, który odbędzie się dziś w salce pod kościołem o godz. 15.00. Wstęp bezpłatny. Zapisy w zakrystii.
 3. W tym tygodniu przypada Światowy Dzień Chorego. Chorych z naszej parafii zaprosimy na Mszę Św. z udzielaniem sakramentu chorych za miesiąc podczas Misji Św., które rozpoczniemy od trzeciej niedzieli Wielkiego Postu.
 4. Siostry Służebniczki zapraszają na spotkanie Rodziny bł. Edmunda w przyszłą niedzielę 11 lutego o godz. 15.00 w domu Sióstr.
 5. Ofiary składane za tydzień na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. W czwartek o godz 7.30 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji dobrodziejów naszego kościoła.
 6. Przez najbliższy tydzień w naszym kościele będzie wykonywany fresk nad wejściem do zakrystii przedstawiający scenę Zesłania Ducha Świętego autorstwa Siostry Maristelli Sienickiej.
 7. Szkoła nr 1 zaprasza do Walentynkowej Akcji Krwiodawstwa, która odbędzie się 10 lutego w godz. 9.00 – 13.00 na placu przed szkołą.
 8. Bóg zapłać księżom katechetom, panom dorosłym i młodzieży za pomoc w rozebraniu dekoracji Bożonarodzeniowej w naszym kościele.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. Doradzamy, jak rozpoznać i rozwinąć powołanie?. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki „Ziarna”.
 10. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
 11. Do wieczności przeszli: Zdzisław Bogdan z ul. Orzeszkowej i Ireneusz Safijańczuk z ul. Prusa Wieczny odpoczynek…