Ogłoszenia 5.07.20202 r.

salwatorianie 3 lipca 2020

5 lipca 2020 r.

1. Witamy w naszej parafii i wspólnocie zakonnej ks. Daniela Jamrożego i ks. Karola Koszyla, którzy będą pełnili funkcję katechety i wikariusza. Życzymy wielu łask Bożych oraz radości z pełnionej posługi. Ks. Karol przyjął święcenia kapłańskie w tym roku. Dlatego po każdej Mszy, osobom, które tego pragną, będzie udzielał prymicyjnego błogosławieństwa, z którym jest związany dar odpustu.
  2. Zapraszamy dzisiaj od 17.00 na adorację Najświętszego Sakramentu.
  • w poniedziałek bł. Marii Teresę Ledóchowską
  • w środę św. Jana z Dukli
  • w sobotę św. Benedykta, patrona Europy
  1. W tygodniu codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. We wtorek przed Mszą wieczorną nowenna do św. Michała Archanioła; w środę po Mszy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W piątek o 7.30 Msza św. w intencji dobrodziejów naszego kościoła.
  3. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Jednocześnie informujemy, że po zakończeniu prac w prezbiterium pragniemy w tym roku kontynuować prace przy wystroju pozostałej części kościoła. Pierwszym etapem będzie malowaniem wnętrza, które zostanie podjęte w najbliższych tygodniach.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. o tym, że wątpliwości w wierze nie są grzechem, lecz raczej szansą na jej pogłębienie. Na stoliku z prasą znajduje się nowy nr Salwatora i Misyjnych Dróg.
  5. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych