Ogłoszenia 6.08.2017 r.

• w środę św. Teresę Benedyktę od Krzyża
  • w czwartek św. Wawrzyńca
  • w piątek św. Klarę
  1. W sobotę wyruszyła Warszawska Pielgrzymka Akademicka na Jasną Górę. Opiekunem naszych parafian jest ks. Wojciech. Zapraszamy do duchowego pielgrzymowania poprzez codzienne nawiedzenie kościoła, Eucharystię i modlitwę.
  2. W piątek po Mszy wieczornej katecheza dla rodziców i chrzestnych przed niedzielnymi chrztami.
  3. W przyszłą niedzielę zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim: po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.30 różaniec, po nim procesja i Apel Jasnogórski.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Po Mszy dzieci mogą w zakrystii odebrać obrazki.
  5. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.