Strona główna

Ogłoszenia 6.10.2019 r.

salwatorianie 5 października 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

6 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

27 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy w poprzednią niedzielę pomogli w zorganizowaniu odpustu ku czci św. Michała Archanioła i festynu parafialnego. Dziękujemy osobom występującym, prowadzącym stoiska, katechetom oraz tym wszystkim, którzy udzielili wsparcia finansowego i rzeczowego. Dochód z ofiar składanych przy okazji festynu, po odliczeniu kosztów festynu, wyniósł 4336 zł i zostanie przeznaczony na wystrój prezbiterium kościoła.
 2. Z okazji przypadającego za tydzień Dnia Papieskiego gościmy w naszej parafii młodzież z fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiarami składanymi do puszek możemy to dzieło wesprzeć.
 3. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy: w poniedziałek Najświętszą Maryję Pannę Różańcową.
 4. Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspólne nabożeństwa różańcowe w kościele codziennie o godz. 17.30.
 5. Osoby, które brały udział przy organizacji festynu, zapraszamy na spotkanie podsumowujące we wtorek o godz. 19.00.
 6. W piątek o 7.30 Msza św. w intencji dobrodziejów naszego kościoła.
 7. Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy w piątek o godz. 18.00 na Mszę św. z poświęceniem różańców. Po Mszy spotkanie dla rodziców i dzieci.
 8. Kino Baśń w Piastowie zaprasza na film „Tajemnica Ojca Pio”, którego projekcja będzie odbywała się od 10 do 12 października o 19:00. Cena biletu 12 i 16 zł.
 9. W przyszłą niedzielę zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie: po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.30 różaniec, po nim procesja i Apel Jasnogórski. W tym dniu nie będzie różańca o godz. 17.30.
 10. Siostry Służebniczki zapraszają na pielgrzymkę do Wadowic i Markowej w dniach od 19 do 20 października. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie.
 11. Ofiary składane za tydzień na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. o tym, jak św. siostrę Faustynę widział jej kierownik duchowy ks. Michał Sopoćko. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki „Ziarna”.
 13. Wszystkim solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.