Strona główna

Ogłoszenia 7.05.2023 r.

salwatorianie 6 maja 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

7 maja 2023 r.

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
  • w poniedziałek św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w kościele o 17.30, na Placu Słonecznym o 19.30.
  2. We wtorek i środę będą odbywały się próby dzieci przed I Komunii św. Szczegółowy plan został rozesłany do rodziców.
  3. W piątek podczas Mszy św. o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk Ks. Bpa Michała Janochy. W tym dniu, wyjątkowo, nie będzie w kościele nabożeństwa
  4. W sobotę 13 maja zapraszamy na nabożeństwo fatimskie: o godz. 17.30 nabożeństwo majowe, o 18.00 Msza św., po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu; o 19.00 różaniec i procesja wokół kościoła. Nabożeństwo zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  5. Ofiary składane za tydzień na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Jednocześnie serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi Babikowskiemu za wykonanie nowej tablicy informującej o Mszach św. naszym kościele.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. czy da się zorganizować Pierwszą Komunię tak, aby komercyjna otoczka nie zasłoniła jej istoty. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  7. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
  8. Do wieczności przeszli: Roman Patrowicz, Tadeusz Rymuszka z Al. Tysiąclecia. Wieczny odpoczynek…