Ogłoszenia 8.01.2023 r.

salwatorianie 7 stycznia 2023

8 stycznia 2023 r.

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia i dziękujemy Bogu za dar chrztu świętego.
  2. Ministranci i lektorzy dziękują bardzo za ofiary składane podczas rozprowadzania kadzidełek; zebrano 3314 zł; na misje 2423 zł.
  3. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.
  4. Zapraszamy na spotkanie Kręgu biblijnego w środę po Mszy wieczornej.
  5. Osoby zainteresowane pielgrzymką do Gruzji w terminie 19-26 kwietnia zapraszamy na spotkanie informacyjne w sobotę po Mszy św. wieczornej w kościele.
  6. DSM zaprasza na Jasełka, które odbędą się w przyszłą niedzielę po Mszy św. odprawianej o godz. 11.00.
  7. W tym tygodniu, zgodnie z otrzymanymi zaproszeniami, kolęda odbędzie się:
9.01 Poniedz. od 16.30 Styki, Krótka, Przejazdowa, Tetmajera, Szarych Szeregów, Zielona
10.01 Wtorek od 16.30 Gęsickiego, 11-go Listopada, Broniewskiego, Struga, Lenartowicza, Fredry, Zaleskiego, Wyspiańskiego
11.01 Środa od 16.30 Norwida, Ujejskiego
12.01 Czwartek od 16.30 Konopnickiej, Pokoju, Ogrodowa
13.01 Piątek od 16.30 Słońskiego, Złotej Jesieni, Wiosenna, Al. Jerozolimskie
14.01 Sobota od 13.00 Kasprowicza, Godebskiego
  1. Odwiedziny, poza kilkoma wyjątkami, rozpoczynają się od początku ulicy. Przypominamy, że zgodnie z planem kolędy odwiedzimy parafian, którzy wcześniej zgłosili chęć przyjęcia księdza. Prosimy, aby zgłoszenia dokonać najpóźniej na tydzień przed planowaną wizytą przez formularz na stronie internetowej parafii (parafia-piastow.sds.pl) lub w formie papierowej w kościele lub kancelarii.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym, którego cena wynosi 10 zł, m. in.: dodatek poświęcony zmarłemu Benedyktowi XVI. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  3. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia składamy życzenia wielu łask Bożych.
  4. Do wieczności przeszli: Janusz Łuczak z ul. Kasprowicza, Maria Dudek z ul. Uniwersyteckiej. Wieczny odpoczynek…