Ogłoszenia 8.05.2022 r.

salwatorianie 7 maja 2022

8 maja 2022 r.

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

• w poniedziałek św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  • w sobotę św. Macieja, apostoła
  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w kościele o 17.30, na Placu Słonecznym o 19.3
  2. We wtorek, środę i piątek będą odbywały się próby dzieci przed I Komunii św. Szczegółowy plan został rozesłany do rodziców przez Librus.
  3. Spotkanie kręgu biblijnego odbędzie się w salce w środę po Mszy św. wieczornej.
  4. W piątek 13 maja zapraszamy na nabożeństwo fatimskie: o godz. 17.30 nabożeństwo majowe, o 18.00 Msza św., po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 19.00 różaniec i, jeśli będzie taka możliwość, procesja wokół kościoła. Nabożeństwo zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  5. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. kolejna płyta z cyklu Biblia audio. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  7. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
  8. Do wieczności przeszli: Danuta Markowska z ul. Popiełuszki, Józef Żeromski z ul. Dąbrowskiego. Wieczny odpoczynek…