Ogłoszenia 9.06.2019 r.

9 czerwca 2019 r.

8 NIEDZIELA WIELKANOCNA

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. W naszej parafii gościmy ks. Łukasza Karasińskiego z Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań i dziękujemy za głoszone słowo Boże.
  2. Siostry Służebniczki zapraszają dzisiaj o godz. 15.30 na spotkanie Rodziny bł. Edmunda w domu sióstr przy ul. Sienkiewicza 66.
  3. O 12.30 nasz parafianin ks. Grzegorz Pacan obrządku greko-katolickiego będzie odprawiał Mszę prymicyjną dla nasze parafii.
  4. Ofiary składane do skarbon w poprzednią niedzielę na budowę Świątyni Opatrzności Bożej wyniosły 1235 zł. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.
  5. Nabożeństwa czerwcowe: w kościele codziennie o 17.30; na Placu Słonecznym o 20.00.
  • w poniedziałek Najświętszą Maryję Pannę, Matkę Kościoła
  • we wtorek św. Barnabę, Apostoła
  • w czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • w piątek bł. Michała Kozala
  1. Salwatorianie Świeccy zapraszają do obejrzenia filmu biograficznego o Ojcu Jordanie – założycielu Salwatorianów we wtorek po Mszy św. wieczornej w kaplicy domu zakonnego.
  2. W czwartek 13 czerwca zapraszamy na czuwanie fatimskie: o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe, o 18.00 Msza św., po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 19.00 różaniec, po nim procesja wokół kościoła i Apel Jasnogórski.
  3. Szkoła Podstawowa nr 3 zaprasza w sobotę 15 czerwca na piknik rodzinny. W programie m. in. możliwość zgłoszenia się do bazy dawców szpiku, a także zawody sportowe i inne atrakcje. Rada Rodziców będzie prowadzić zbiórkę pieniędzy na leczenie uczennicy klasy trzeciej Liwii Papierzyńskiej.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m. in. płyta CD zawierającą przemówienia papieża Jana Pawła II z pierwszej pielgrzymki do Polski. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  5. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
  6. Do wieczności przeszli: Bożena Styczewska z ul. Krasińskiego, Anna Mąka z ul. Godebskiego. Wieczny odpoczynek…