Ogłoszenia 9.07.2017 r.

salwatorianie 8 lipca 2017

9 lipca 2017 r.

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.
  • we wtorek św. Benedykta, Patrona Europy
  • w środę św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
  • w czwartek św. Andrzeja Świerada i Benedykta
  • w sobotę św. Bonawenturę
  1. We wtorek przed Mszą wieczorną nowenna do św. Michała Archanioła; w środę po Mszy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie: o 18.00 Msza św., po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.00 różaniec, po nim procesja i Apel Jasnogórski.
  3. W piątek o 7.30 Msza św. w intencji ofiarodawców naszego kościoła.
  4. W piątek po Mszy wieczornej katecheza dla rodziców i chrzestnych przed niedzielnymi chrztami.
  5. W sobotę jedna z intencji Mszy św. o godz. 18.00 będzie odprawiana za + ks. Waleriana Gruszkę, byłego proboszcza naszej parafii.
  6. Za tydzień Ks. Jacek Krzemień ze wspólnoty „Chleb Życia” będzie głosił homilie i prowadził zbiórkę do puszek na wsparcie dla ubogich.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoliku z prasą znajduje się nowy nr Misyjnych Dróg. Po Mszy dzieci mogą odebrać obrazki.
  8. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.