Strona główna

Ogłoszenia 9.07.2023 r.

salwatorianie 8 lipca 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

9 lipca 2023 r.

14 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • we wtorek święto św. Benedykta opata, patrona Europy
 • w środę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, Biskupa i Męczennika.
 • w czwartek wspomnienie św. Pustelników Andrzeja, Świerada i Benedykta.
 • w sobotę wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
 1. W tygodniu codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. We wtorek przed Mszą wieczorną nowenna do św. Michała Archanioła; w środę po Mszy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek do bł. Franciszka Jordana.
 2. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie: o 18:00 Msza św., po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu; o godz. 19:00 różaniec z rozważaniem tajemnic światła, po nim procesja i Apel Jasnogórski.
 3. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii, serdecznie za nie dziękujemy. Msza św. w intencji dobrodziejów naszego kościoła będzie odprawiona w piątek 14 lipca o godzinie 7:30
 4. Dzisiaj także, ksiądz Rafał wraz z pątnikami Warszawskiej Akademickiej Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy, przed kościołem prowadzi kwestę na rzecz organizacji pielgrzymki. Wszystkim dobrodziejom serdeczne Bóg zapłać.
 5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia „ Gość Niedzielny”
 6. Wszystkim gościom i wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego odpoczynku, a solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia wielu łask Bożych.
 7. Do wieczności przeszli: Aleksandra Tylko z ul. Popiełuszki, Wieczny odpoczynek…