Strona główna

Warsztaty: Mama córce, kobieta kobietce

salwatorianie 1 listopada 2022

WARSZTATY

MAMA CÓRCE, KOBIETA KOBIETCE

Skierowane do mam córek w wieku 9-12 lat

Miejsce

Dom Zakonny (salki) przy Parafii pw. św. Michała Archanioła w Piastowie

Termin

19 listopada – godz. 14.00-19.30

Zapisy

https://iner.pl/kursy/kurs/?id=1415

i.pokropek.iner@gmail.com

Koszt 160 zł

Projekt Mama córce, kobieta kobietce ma na celu stworzenie przestrzeni do rozmów mamy i córki na tematy związane z płciowością i dojrzewaniem. Mamy pewność, że to mama jest najbardziej odpowiednią osobą, aby odpowiedzieć na pytania dziewczynki, która już za chwilę będzie dojrzewać. Bezpieczna atmosfera, klimat zaufania i bliska relacja z mamą to najlepszy punkt wyjścia.

Takie rozmowy mogą być fascynującą przygodą zarówno dla mamy, jak i jej nastoletniej córki. Metodyka pracy i materiały edukacyjne wypracowane w projekcie pomogą mamie zachwycić córkę pięknem jej własnej kobiecości, płodności i początkiem ludzkiego życia.

Dzięki doświadczeniu szczerych rozmów mamy z córką, nastolatka z większą radością i pewnością będzie mogła wejść w dorosłe życie młodej kobiety, a w przyszłości mamy.