Chór parafialny

CHÓR PARAFIALNY

Powstał w 2010 roku z reorganizacji działającej od 2004 roku scholi parafialnej.
Należą do niego osoby w wieku mniej więcej od 15 do 50 lat, głównie tworzy go młodzież (pracująca, licealna, studenci).
Próby odbywają się w piątki o godz. 19.00, w salce parafialnej.
Obecnie chór prowadzi s. M. Małgorzata – służebniczka BDNP, a opiekunem duchowym jest ks. Przemysław – salwatorianin.
Chór przygotowuje oprawę muzyczną niektórych niedziel, ważniejszych uroczystości parafialnych i liturgicznych (Boże Narodzenie, Triduum Paschalne i inne), a także śpiewa przy różnych okazjach. Wykonuje także śpiewy: Drogę Krzyżową „Ślad Losu” (autorstwa Redemptorystów), Akatyst ku czci Najświętszej Maryi Panny.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby chwalić Pana śpiewem, do włączenia się do chóru w naszej parafii.