Ogłoszenia 12 listopada 2023

salwatorianie 11 listopada 2023

12 LISTOPADA 2023 r.

• w poniedziałek Św. Bnedykta,, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polskich.
  • w piątek Św. Elżbietę Węgierską.
  • w sobotę bł. Karolinę Kózkównę
  1. Modlitwa różańcowa za zmarłych z kartek wypominkowych codziennie o godz. 17.3 W kolejne dni będziemy modlić się za zmarłych poleconych przez mieszkańców ulic:
  • dzisiaj/niedziela z ul. Niecałej, Norwida, Ogrodowej
  • poniedziałek z ul. Orzeszkowej
  • wtorek z ul. Pokoju, Pola, Podstawowej, Prusa, Placu Słonecznego, Placu Zgody
  • środa z ul. Popiełuszki
  • czwartek z ul. Reja
  • piątek z ul. Reja
  • sobota z ul. Reymonta, Różanej
  • niedziela z ul. Słońskiego, Słowackiego, Sosnowej, Struga

1. Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy w środę o godz. 18.00 na Mszę Św. i po Mszy Św. na spotkanie w kościele.
  2. W środę po Mszy Św. zapraszamy do salki na Krąg Biblijny.
  3. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdecznie za nie dziękujemy.
  4. Również dzisiaj w ramach obchodów Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym ofiarami składanymi do skarbony znajdującej się po prawej stronie wychodząc z kościoła, będziemy wspierać Kościół na Bliskim Wschodzie. A przy stole z gazetami można wrzucać wypominki.
  5. Za tydzień w niedzielę 19 listopada odbędzie się zbiórka do puszek. Kwestować będą wolontariusze z Hospicjum onkologicznego Św. Krzysztofa, które w większości utrzymywane jest z pomocy społecznej i wolontariat. Prosimy o pomoc umierającym na choroby nowotworowe, pomóżmy im godnie odejść, jednocząc się z Bogiem,
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickie W Gościu Niedzielnym m. in. Którzy święci patronują Polsce i jakie znaczenie ma modlitwa za Ojczyznę, a także wiadomości o Synodzie.. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.