Ogłoszenia 14 stycznia 2024

salwatorianie 15 stycznia 2024

14 stycznia 2024 r.

1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • w środę Św. Antoniego opata.
  • w czwartek Św. Józefa Sebastiana Pelczara bp.
  1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w dzieło Kolędy Misyjnej: dzieciom, rodzicom, opiekunom grup, a także wszystkim którzy przyjęli kolędników. Na projekt Dzieciom w Kolumbii zebrano 2917 zł. Bóg zapłać Siostrze Małgorzacie Kalicińskiej.
  2. Ministranci dziękują za ofiary w kwocie 4090 zł., złożone przy rozprowadzaniu kadzidła, kredy i węgielków w uroczystość Trzech Króli.
  3. W środę zapraszamy na krąg biblijny do salki na dole domu.
  4. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Jeżeli ktoś nie mógł w zaplanowanym terminie zaprosić księdza, może jeszcze umówić się indywidualnie na inny termin. Dziękujemy za bardzo serdeczne i życzliwe przyjęcie nas. Bóg zapłać za złożone przy okazji kolędy ofiary.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać. Msza Św. w int. Dobrodziejów naszego kościoła była odprawiona 12 stycznia.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in.: o przyszłości Funduszu Kościelnego i niepokojącej zapowiedzi siłowego przejmowania akt kościelnych.
  7. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia składamy życzenia wielu łask Bożych.
  8. Do wieczności przeszły Śp. Katarzyna Borycka z ul. Reja  i Śp. Barbara Sadowska z ul. Harcerskiej.  Wieczny odpoczynek…