Strona główna

Ogłoszenia 21.05.2023 r.

salwatorianie 20 maja 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 maja 2023 r.

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

 1. Ofiary Składane w poprzednią niedzielę na cele inwestycyjne wyniosły 12235 zł. Serdecznie za nie dziękujemy jak również za ofiary wpłacone na konto parafialne.
 2. Wczoraj dzieci z naszej parafii przystąpiły po raz pierwszy do Komunii św. Dzieciom, które rozpoczęły biały tydzień, życzymy wielu łask Bożych.
 3. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy:
 • w środę Najświętszą Maryję Pannę Wspomożycielkę Wiernych
 • w piątek św. Filipa Neri
 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w kościele o godz. 17.30, na Placu Słonecznym o 19.30.
 2. Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na Mszę św. i adorację w poniedziałek o godz. 19.00 w kaplicy domu zakonnego.
 3. Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej w salce.
 4. W czwartek o godz. 19.00 odbędzie się próba dzieci przed uroczystością rocznicy Pierwszej Komunii św.; obecność obowiązkowa. W piątek spowiedź dla dzieci i rodziców o 16.30 i 19.00; w sobotę Msza św. rocznicowa o godz. 10.00.
 5. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek w po Mszy wieczornej w kaplicy domu zakonnego.
 6. W sobotę po Mszy ś wieczornej wspólnoty naszej parafii zapraszają na uwielbienie Jezusa i wspólne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 7. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie liturgiczne bł. prymasa Stefana Wyszyńskiego. Podczas Mszy św. o godz. 9.30 zostaną uroczyście wprowadzone do naszego kościoła relikwie bł. Prymasa.
 8. Za tydzień tygodniu młodzież przygotowująca się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży będzie rozprowadzała ciasta. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na dofinansowanie najbardziej potrzebujących uczestników.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym in. o Wniebowstąpieniu Pańskim jako nowej formie obecności Jezusa pośród swoich uczniów. W zakrystii dzieci mogąotrzymać obrazki Ziarna.
 10. Solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.