Ogłoszenia 5 listopad 2023

salwatorianie 4 listopada 2023

5 LISTOPADA 2023 r.

1. Dziś zapraszamy wszystkie dzieci na godz. 15.00 na bal Wszystkich Świętych. W planie dobra zabawa i poczęstunek. Zapisy w zakrystii.
  2. Witamy w naszym kościele przedstawicieli trzeciego zakonu paulistów, którzy poprzez swoją publikację pragną zachęcić do codziennego czytania Pisma św.
  3. Dzisiaj Adoracja Najsw. Sakramentu od godz. 17.00.
  • w czwartek Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • w piątek św. Leona Wielkiego
  • w sobotę św. Marcina z Tours
  1. Spotkanie kręgu biblijnego odbędzie się w środę po Mszy wieczornej w salce.
  2. W sobotę będziemy świętowali 105 rocznicę odzyskania niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie zawierzając ją opiece Maryi Królowej Polski. Wyrazem patriotyzmu niech będzie również wywieszenie flag narodowych.
  3. Siostry Służebniczki zapraszają na spotkanie Rodziny bł. Edmunda w przyszłą niedzielę 12 listopada o godz. 15.00 w domu Sióstr.
  4. Rafał zaprasza na Europejskie Spotkanie Młodych Taize w stolicy Słowenii – Lublanie w terminie 28.12 – 2.01.Koszt 1100 zł. Szczegóły i zapisy u ks. Rafała.
  5. Modlitwa różańcowa za zmarłych z kartek wypominkowych codziennie o godz. 17.3 W kolejne dni będziemy modlić się za zmarłych poleconych przez mieszkańców ulic:
  • poniedziałek z Godebskiego, Fredry, Gęsickiego, Grunwaldzkiej
  • wtorek z Jaśminowej, Kasprowicza, 11 Listopada
  • środa  z Harcerskiej
  • czwartek z Konopnickiej, Klonowej, Kruczej, Kwiatowej
  • piątek z Krasińskiego, Kraszewskiego, Lenartowicza, Lipowej, Leśmiana, Licealnej
  • sobota z Mickiewicza
  • niedziela z Niecałej, Norwida, Ogrodowej
  1. Ofiary składane za tydzień na tacę będą przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. W przyszłą niedzielę będzie też zbiórka do puszek na
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia Gość Niedzielny i Różaniec. W zakrystii dzieci mogą otrzymać obrazki Ziarna.
  3. Wszystkim solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych.
  4. Do wieczności odeszła Śp. Danuta Gałązka z al. Tysiąclecia i Stanisława Chacińska z ul. Sienkiewicza. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…